Suburban train No. 6510 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Аэропорт-Домодедово 07:39
Космос 07:42 1 min 07:43 3 min
Авиационная 07:48 1 min 07:49 8 min
Домодедово 07:54 1 min 07:55 13 min
Ленинская 08:00 1 min 08:01 18 min
Платформа Калинина 08:04 1 min 08:04 21 min
Расторгуево 08:09 1 min 08:10 26 min
Булатниково 08:12 1 min 08:13 29 min
Бирюлево-Пасс. 08:16 2 min 08:17 31 min
Бирюлево Тов. 08:19 1 min 08:20 33 min
Чертаново 08:25 1 min 08:25 38 min
Коломенское 08:28 1 min 08:29 40 min
Нижние Котлы 08:33 1 min 08:34 45 min
Зил 08:38 1 min 08:39 49 min
Москва (Павелецкий вокзал) 08:46 56 min