Suburban train No. 6520 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Аэропорт-Домодедово 13:48
Космос 13:51 1 min 13:51 3 min
Авиационная 13:56 1 min 13:57 8 min
Домодедово 14:02 1 min 14:03 13 min
Ленинская 14:08 1 min 14:09 18 min
Платформа Калинина 14:12 1 min 14:12 21 min
Расторгуево 14:17 1 min 14:18 26 min
Булатниково 14:20 1 min 14:21 28 min
Бирюлево-Пасс. 14:24 2 min 14:25 31 min
Бирюлево Тов. 14:27 1 min 14:27 32 min
Чертаново 14:32 1 min 14:33 37 min
Коломенское 14:35 1 min 14:36 40 min
Нижние Котлы 14:40 1 min 14:41 44 min
Зил 14:45 1 min 14:46 48 min
Москва (Павелецкий вокзал) 14:53 55 min