Suburban train No. 6362 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Свияжск 07:15
Ост.Пункт 753Км 07:17 1 min 07:18 2 min
Волга Пост 07:22 1 min 07:23 6 min
Зеленый Дол 07:28 1 min 07:29 11 min
Атлашкино 07:34 1 min 07:35 16 min
Ост.Пункт 766 км 07:37 1 min 07:38 18 min
Васильево 07:41 1 min 07:42 21 min
Ост.Пункт 771Км 07:45 1 min 07:46 24 min
Платформа 774Км 07:49 1 min 07:50 27 min
Обсерватория 07:52 1 min 07:53 29 min
Займище 07:56 1 min 07:57 32 min
Врд 07:59 1 min 08:00 34 min
Юдино 08:01 1 min 08:02 35 min
Жбк 08:05 1 min 08:06 38 min
Новое Аракчино 08:09 1 min 08:10 41 min
Старое Аракчино 08:13 1 min 08:14 44 min
Лагерная,Горьковская,Республика Татарстан,Россия,2060633 08:18 1 min 08:19 48 min
Адмиралтейская Слобода 08:23 1 min 08:24 52 min
Казань Пассажирская 08:29 57 min