Suburban train No. 6481 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Анисовка 13:28
Мясокомбинат 13:32 1 min 13:33 4 min
Сазанка 13:36 1 min 13:37 7 min
Лодочная Станция 13:43 1 min 13:44 13 min
Правобережный 13:46 1 min 13:47 15 min
Увек 13:49 1 min 13:50 17 min
Князевка 13:55 1 min 13:56 22 min
Лесопильный 13:59 1 min 14:00 25 min
Радужный 14:05 1 min 14:06 30 min
Зуборезный 14:10 1 min 14:11 34 min
Саратов 3 14:14 1 min 14:15 37 min
Астраханский Переезд 14:19 1 min 14:20 41 min
Депо 14:23 1 min 14:24 44 min
Саратов 1 Пасс 14:28 2 min 14:30 48 min
Вагонное депо 14:35 1 min 14:36 53 min
Студенческий Городок 14:38 1 min 14:39 55 min
Площадь Имени Ленина 14:42 2 min 14:44 58 min
Молодежная 14:46 1 min 14:47 1 h
Трофимовский 1 14:50 1 min 14:51 1 h 3 min
Завод Контакт 14:53 2 min 14:55 1 h 5 min
Поливановка 14:59 1 min 15:00 1 h 9 min
Ост.Пункт 841 км 15:02 1 min 15:03 1 h 11 min
Жасминная 15:06 2 min 15:08 1 h 14 min
Ост.Пункт 837 км 15:11 1 min 15:12 1 h 17 min
Докторовка 15:17 2 min 15:18 1 h 22 min
Курдюм 15:23 1 min 15:24 1 h 27 min
Ост.Пункт 824 км 15:29 2 min 15:31 1 h 32 min
Ост.Пункт 822 км 15:33 1 min 15:34 1 h 34 min
Блок Пост 819 км 15:37 1 min 15:38 1 h 37 min
Ост.Пункт 816 км 15:42 1 min 15:43 1 h 41 min
Татищево 15:46 1 min 15:47 1 h 44 min
Ост.Пункт 809 км 15:54 1 min 15:55 1 h 51 min
Никольский 15:59 1 min 16:00 1 h 55 min
Ост.Пункт 802 км 16:04 1 min 16:05 1 h 59 min
Ост.Пункт 800 км 16:08 1 min 16:09 2 h 2 min
Ост.Пункт 799 км 16:12 1 min 16:13 2 h 5 min
Евдокимовский 16:17 1 min 16:18 2 h 9 min
Ост.Пункт 794 км 16:21 1 min 16:22 2 h 12 min
Кологривовка 16:25 1 min 16:26 2 h 15 min
Муммовка 16:32 16:32 2 h 21 min
Синицино 16:39 16:39 2 h 28 min
Ост.Пункт 774 км 16:41 1 min 16:42 2 h 30 min
Красавка 16:47 1 min 16:48 2 h 35 min
Аткарск 16:53 1 min 16:54 2 h 40 min
Ост.Пункт 762 км 16:57 1 min 16:58 2 h 43 min
Капеллы 17:05 1 min 17:06 2 h 50 min
Енгалычевский 17:13 1 min 17:14 2 h 57 min
Лопуховка 17:21 3 h 4 min