Suburban train No. 6502 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Апрелевка 04:38
Крекшино 04:44 04:44 6 min
Кокошкино 04:48 1 min 04:49 10 min
Толстопальцево 04:51 1 min 04:51 12 min
Лесной Городок 04:54 1 min 04:55 15 min
Внуково 04:59 1 min 05:00 19 min
Мичуринец 05:02 1 min 05:03 22 min
Переделкино 05:06 1 min 05:06 25 min
Солнечная,Московская,Москва,Россия,2000315 05:09 1 min 05:09 27 min
Сколково 05:12 1 min 05:12 30 min
Очаково 1 05:15 1 min 05:16 32 min
Матвеевское 05:19 1 min 05:19 35 min
Москва-Сорт-Киевск. 05:23 1 min 05:23 39 min
Москва (Киевский вокзал) 05:29 44 min