Suburban train No. 6763 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Баженово 14:00
Мезенский 14:09 1 min 14:10 9 min
Курманка 14:13 2 min 14:15 12 min
Гагарский 14:20 1 min 14:21 17 min
Брусяны 14:25 1 min 14:26 22 min
Ост.Пункт 1850 км 14:30 1 min 14:31 26 min
Косулино 14:34 1 min 14:35 29 min
Бобровка 14:41 1 min 14:42 36 min
Ост.Пункт 1841 км 14:45 1 min 14:46 39 min
Глубокое 14:50 1 min 14:51 44 min
Хуторята 14:57 1 min 14:58 50 min
Исток 15:02 1 min 15:03 54 min
Ост.Пункт 1826 км 15:07 15:07 58 min
Чапаевская 15:09 1 min 15:10 1 h 1 min
Путевка 15:14 1 min 15:15 1 h 5 min
Шарташ 15:20 1 min 15:21 1 h 10 min
Первомайская 15:24 1 min 15:25 1 h 13 min
Екатеринбург-Пассажирс 15:30 1 h 18 min