Suburban train No. 6578 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Безенчук 03:40
Восток 03:44 1 min 03:45 4 min
Звезда,Куйбышевская,Самарская область,Россия,2024608 03:51 1 min 03:52 10 min
Ост.Пункт 1052 км 03:58 1 min 03:58 16 min
Чапаевск 04:01 1 min 04:02 19 min
Томылово 04:07 1 min 04:08 24 min
Ост.Пункт 1063 км 04:11 1 min 04:11 27 min
Маяк 04:14 1 min 04:15 30 min
Жигули 04:18 1 min 04:19 33 min
Химик 04:21 1 min 04:22 35 min
Новокуйбышевская 04:26 1 min 04:27 39 min
Молодежная 04:29 1 min 04:30 42 min
Липяги 04:34 1 min 04:35 46 min
Ост.Пункт 1084 км 04:37 1 min 04:37 48 min
Конструкторская 04:40 1 min 04:40 50 min
Соцгород 04:43 1 min 04:44 53 min
Кряж 04:45 04:45 54 min
Красный-Кряжок 04:46 1 min 04:47 55 min
Самара 04:53 1 min 04:54 1 h 1 min
Школьная 04:56 1 min 04:57 1 h 4 min
Речная 04:59 1 min 05:00 1 h 6 min
Толевая 05:03 1 min 05:04 1 h 9 min
Киркомбинат 05:07 1 min 05:07 1 h 12 min
Стахановская 05:10 1 min 05:11 1 h 14 min
Безымянка 05:13 1 min 05:13 1 h 16 min
Пятилетка 05:15 1 min 05:16 1 h 18 min
Мирная 05:19 1 h 21 min