Suburban train No. 6334 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Бобрик Донской 06:38
Ост.Пункт 23 км 06:42 1 min 06:43 4 min
Сборная-Угольная 06:47 1 min 06:48 8 min
Новомосковская 1 06:51 1 min 06:52 11 min
Урванка 06:56 1 min 06:57 15 min
Ключевка 07:02 1 min 07:03 20 min
Новомосковская 2 07:09 07:09 26 min
Грэс 07:11 1 min 07:11 28 min
Химкомбинат 07:13 1 min 07:14 30 min
Заводской Парк 07:18 1 min 07:19 34 min
Северная 07:23 1 min 07:24 38 min
Маклец 07:30 44 min