Suburban train No. 6206 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Брянск Орловский 06:31
Мальцевская 06:35 1 min 06:36 4 min
Самара Радица 06:39 1 min 06:40 7 min
Красный Профинтерн 06:43 1 min 06:43 10 min
ОрджоникидзеГрад (Г.Брянск) 06:46 1 min 06:47 13 min
Фасонолитейная 06:50 1 min 06:51 16 min
Ост.Пункт 147 км 06:53 1 min 06:54 18 min
Бордавичи 06:56 1 min 06:56 20 min
Нетьинка 07:00 1 min 07:01 24 min
Хотылево 07:05 1 min 07:05 28 min
Сельцо 07:10 1 min 07:11 33 min
Платформа 162 км 07:16 1 min 07:16 38 min
Чернетово 07:19 1 min 07:20 41 min
Эдазия 07:22 1 min 07:22 43 min
Ржаница 07:28 1 min 07:29 49 min
Ост.Пункт 176 км 07:33 1 min 07:34 53 min
Тросна 07:40 6 min 07:46 59 min
Ост.Пункт 183 км 07:50 1 min 07:50 1 h 3 min
Жуковка,Московская,Брянская область,Россия,2000421 07:59 1 h 11 min