Suburban train No. 6450 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Дедовск 20:41
Малиновка 20:44 1 min 20:45 3 min
Нахабино 20:47 1 min 20:48 6 min
Аникеевка 20:51 1 min 20:51 8 min
Опалиха 20:54 1 min 20:54 11 min
Красногорская 20:58 1 min 20:59 15 min
Павшино 21:02 1 min 21:03 18 min
Трикотажная 21:07 1 min 21:07 22 min
Тушино 21:11 1 min 21:12 25 min
Покровско-Стрешнево 21:16 1 min 21:16 29 min
Ленинградская 21:18 1 min 21:19 31 min
Красный Балтиец 21:21 1 min 21:21 33 min
Гражданская 21:24 2 min 21:26 36 min
Дмитровская 21:28 1 min 21:28 38 min
Шеремет Пост 21:31 21:31 41 min
Пост-Алексеевский 21:33 21:33 43 min
Ржевская 21:36 1 min 21:36 46 min
Москва-Каланчевская 21:40 1 min 21:41 49 min
Москва (Курский вокзал) 21:46 54 min