Suburban train No. 6418 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Дедовск 10:04
Малиновка 10:07 1 min 10:08 3 min
Нахабино 10:10 1 min 10:11 6 min
Аникеевка 10:14 1 min 10:15 8 min
Опалиха 10:17 1 min 10:18 11 min
Красногорская 10:22 1 min 10:22 15 min
Павшино 10:26 1 min 10:27 18 min
Трикотажная 10:31 1 min 10:31 22 min
Тушино 10:35 1 min 10:36 26 min
Покровско-Стрешнево 10:40 1 min 10:40 30 min
Ленинградская 10:42 1 min 10:43 32 min
Красный Балтиец 10:45 1 min 10:46 34 min
Гражданская 10:49 2 min 10:50 37 min
Дмитровская 10:52 1 min 10:53 39 min
Шеремет Пост 10:56 10:56 42 min
Пост-Алексеевский 10:58 10:58 44 min
Ржевская 11:01 1 min 11:01 47 min
Москва-Каланчевская 11:05 1 min 11:06 51 min
Москва (Курский вокзал) 11:11 2 min 11:13 56 min
Москва-Тов-Курская 11:18 1 min 11:19 1 h 1 min
Калитники 11:21 1 min 11:22 1 h 3 min
Текстильщики 11:26 1 min 11:27 1 h 8 min
Люблино-Дачное 11:30 1 min 11:30 1 h 10 min
Депо Кур 11:32 1 min 11:32 1 h 12 min
Перерва 11:34 1 min 11:35 1 h 14 min
Москворечье 11:37 1 min 11:38 1 h 16 min
Царицыно 11:41 2 min 11:43 1 h 19 min
Покровское 11:46 1 min 11:47 1 h 23 min
Красный Строитель 11:49 2 min 11:50 1 h 25 min
Битца 11:53 11:53 1 h 27 min
Бутово 11:56 1 min 11:57 1 h 30 min
Щербинка 12:01 1 h 34 min