Suburban train No. 6012 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Дивово 08:18
Истодники 08:24 1 min 08:24 6 min
Платформа 179 км 08:28 1 min 08:29 10 min
Рыбное 08:31 1 min 08:32 12 min
Ходынино 08:35 3 min 08:38 15 min
Платформа депо 08:41 1 min 08:41 18 min
Рязань-Сорт. 08:43 1 min 08:44 20 min
Блок Пост 187 км 08:46 1 min 08:47 22 min
Платформа 189 км 08:48 1 min 08:49 24 min
Недостоево 08:50 1 min 08:51 25 min
Дягилево 08:54 1 min 08:55 28 min
Лагерный 08:58 1 min 08:58 31 min
Павловский Пост 09:00 09:00 33 min
Рязань 1 09:05 38 min