Suburban train No. 6606 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Домодедово 12:16
Ленинская 12:22 1 min 12:22 6 min
Платформа Калинина 12:25 12:25 9 min
Расторгуево 12:30 1 min 12:30 13 min
Булатниково 12:33 12:33 16 min
Бирюлево-Пасс. 12:36 2 min 12:37 19 min
Бирюлево Тов. 12:39 1 min 12:40 21 min
Чертаново 12:45 12:45 26 min
Коломенское 12:48 1 min 12:49 29 min
Нижние Котлы 12:53 1 min 12:54 33 min
Зил 12:58 1 min 12:58 37 min
Москва-Тов-Павел. 13:01 13:01 40 min
Москва (Павелецкий вокзал) 13:04 43 min