Suburban train No. 7160 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Домодедово 17:52
Ленинская 17:57 17:57 5 min
Платформа Калинина 17:59 17:59 7 min
Расторгуево 18:04 1 min 18:05 12 min
Булатниково 18:07 18:07 15 min
Бирюлево-Пасс. 18:09 2 min 18:11 17 min
Бирюлево Тов. 18:12 18:12 18 min
Чертаново 18:17 18:17 23 min
Коломенское 18:19 1 min 18:20 25 min
Нижние Котлы 18:24 1 min 18:25 30 min
Зил 18:29 18:29 34 min
Москва-Тов-Павел. 18:31 18:31 36 min
Москва (Павелецкий вокзал) 18:34 39 min