Suburban train No. 6606 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Екатеринбург-Пассажирс 09:42
Первомайская 09:47 1 min 09:48 5 min
Шарташ 09:51 1 min 09:52 8 min
Путевка 09:57 1 min 09:58 13 min
Чапаевская 10:00 1 min 10:01 15 min
Лечебный 10:04 1 min 10:05 18 min
Компрессорный 10:08 1 min 10:09 21 min
Кольцово 10:14 1 min 10:15 26 min
Ост.Пункт 20 км 10:18 10:18 30 min
Ост.Пункт 23 км 10:20 1 min 10:21 32 min
Арамиль 10:25 1 min 10:26 36 min
Ост.Пункт 29 км 10:29 1 min 10:30 39 min
Хризолитовый 10:36 1 min 10:37 45 min
Ост.Пункт 40 км 10:41 1 min 10:42 50 min
Колюткино 10:47 1 min 10:48 55 min
Ост.Пункт 47 км 10:51 1 min 10:52 58 min
Пост 49 км 10:55 1 min 10:56 1 h 2 min
Ост.Пункт 51 км 10:58 1 min 10:59 1 h 4 min
Марамзино 11:03 1 min 11:04 1 h 8 min
Ост.Пункт 57 км 11:07 1 min 11:08 1 h 12 min
Ост.Пункт 61 км 11:11 1 min 11:12 1 h 15 min
Храмцовская 11:16 1 min 11:17 1 h 19 min
Ост.Пункт 70 км 11:22 1 min 11:23 1 h 25 min
Перебор 11:27 1 min 11:28 1 h 29 min
Ост.Пункт 78 км 11:31 1 min 11:32 1 h 32 min
Ост.Пункт 82 км 11:35 1 min 11:36 1 h 36 min
Кодинский 11:40 1 min 11:41 1 h 40 min
Кунавино 11:46 1 min 11:47 1 h 45 min
Соцгород,Свердловская,Свердловская область,Россия,2030687 11:52 1 min 11:53 1 h 50 min
Каменск-Уральский 11:57 1 h 54 min