Suburban train No. 7254 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Екатеринбург-Пассажирс 10:45
Первомайская 10:50 1 min 10:51 5 min
Шарташ 10:54 1 min 10:55 8 min
Путевка 11:00 1 min 11:01 13 min
Чапаевская 11:03 1 min 11:04 15 min
Ост.Пункт 1826 км 11:07 1 min 11:08 19 min
Исток 11:11 1 min 11:12 22 min
Хуторята 11:15 1 min 11:16 25 min
Глубокое 11:22 1 min 11:23 31 min
Ост.Пункт 1841 км 11:26 1 min 11:27 35 min
Бобровка 11:29 1 min 11:30 37 min
Косулино 11:34 1 min 11:35 41 min
Ост.Пункт 1850 км 11:37 1 min 11:38 44 min
Брусяны 11:42 1 min 11:43 48 min
Гагарский 11:48 1 min 11:49 53 min
Курманка 11:53 1 min 11:54 57 min
Мезенский 11:57 1 min 11:58 1 h
Баженово 12:05 1 min 12:06 1 h 7 min
Шипелово 12:15 1 min 12:16 1 h 16 min
Измоденово 12:21 1 min 12:22 1 h 22 min
Грязновская 12:28 1 min 12:29 1 h 28 min
Ост.Пункт 1899 км 12:34 12:34 1 h 33 min
Кортогуз 12:36 1 min 12:37 1 h 35 min
Тыгиш 12:39 1 min 12:40 1 h 38 min
Богданович 12:49 2 min 12:51 1 h 47 min
Ост.Пункт 1918 км 12:55 1 min 12:56 1 h 51 min
Дубровный 13:00 1 min 13:01 1 h 56 min
Ост.Пункт 1928 км 13:05 1 min 13:06 2 h
Пышминская 13:13 1 min 13:14 2 h 7 min
Еланский 13:22 1 min 13:23 2 h 15 min
Кокшаровский 13:34 1 min 13:35 2 h 26 min
Камышлов 13:43 2 min 13:45 2 h 34 min
Темново 13:53 13:53 2 h 42 min
Ост.Пункт 1973 км 13:57 1 min 13:58 2 h 47 min
Аксариха 14:02 1 min 14:03 2 h 51 min
Ост.Пункт 1979 км 14:06 14:06 2 h 54 min
Юрмач 14:09 14:09 2 h 57 min
Ощепково 14:22 3 h 10 min