Suburban train No. 7208 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Екатеринбург-Сортиров 15:57
Электродепо 16:01 1 min 16:02 4 min
Виз 16:06 1 min 16:07 8 min
Екатеринбург-Пассажирс 16:12 4 min 16:16 13 min
Первомайская 16:21 1 min 16:22 18 min
Шарташ 16:25 1 min 16:26 21 min
Лесотехническая 16:30 1 min 16:31 26 min
Ботаническая 16:35 1 min 16:36 30 min
Уктус 16:39 1 min 16:40 33 min
Вторчермет 16:43 1 min 16:44 37 min
Керамик 16:48 41 min