Suburban train No. 6314 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Гороховец 07:50
Галицкая 07:55 1 min 07:56 5 min
Ильино 08:02 1 min 08:03 11 min
Ильиногорская 08:06 1 min 08:07 14 min
Горбатовка 08:12 1 min 08:13 19 min
Сейма 08:19 1 min 08:20 25 min
Ост.Пункт 392 км 08:22 1 min 08:23 27 min
Решетиха 08:27 1 min 08:28 31 min
Жолнино 08:30 1 min 08:31 33 min
Пушкино 08:35 1 min 08:36 37 min
Дзержинск,Горьковская,Нижегородская область,Россия,2060420 08:40 1 min 08:41 41 min
Дзержинск-Вост 08:42 08:42 42 min
Калининская 08:44 08:44 44 min
Игумново 08:48 1 min 08:49 48 min
Ворошиловская 08:51 08:51 50 min
Ост.Пункт 421 км 08:54 08:54 53 min
Доскино 08:56 1 min 08:57 55 min
Ост.Пункт 429 км 08:59 08:59 57 min
Платформа 431 км 09:02 1 min 09:03 1 h
Ниж.Новгород Сортиров 09:05 1 min 09:06 1 h 2 min
Ост.Пункт 435 км,Горьковская,Нижегородская область,Россия,2061588 09:08 1 min 09:09 1 h 4 min
Н.Новгород-Моск-Зап 09:13 09:13 1 h 8 min
Нижний Новгород Москов 09:18 1 h 13 min