Suburban train No. 6326 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Гороховец 17:09
Галицкая 17:14 1 min 17:15 5 min
Ильино 17:21 1 min 17:22 11 min
Ильиногорская 17:25 1 min 17:26 14 min
Горбатовка 17:31 1 min 17:32 19 min
Сейма 17:38 1 min 17:39 25 min
Ост.Пункт 392 км 17:41 1 min 17:42 27 min
Решетиха 17:46 1 min 17:47 31 min
Жолнино 17:49 1 min 17:50 33 min
Пушкино 17:54 1 min 17:55 37 min
Дзержинск,Горьковская,Нижегородская область,Россия,2060420 17:59 1 min 18:00 41 min
Дзержинск-Вост 18:01 18:01 42 min
Калининская 18:03 18:03 44 min
Игумново 18:07 1 min 18:08 48 min
Ворошиловская 18:11 1 min 18:12 51 min
Ост.Пункт 421 км 18:14 1 min 18:15 53 min
Доскино 18:19 1 min 18:20 57 min
Ост.Пункт 429 км 18:23 1 min 18:24 1 h
Платформа 431 км 18:27 1 min 18:28 1 h 3 min
Ниж.Новгород Сортиров 18:30 1 min 18:31 1 h 5 min
Ост.Пункт 435 км,Горьковская,Нижегородская область,Россия,2061588 18:33 1 min 18:34 1 h 7 min
Н.Новгород-Моск-Зап 18:38 18:38 1 h 11 min
Нижний Новгород Москов 18:43 1 h 16 min