Suburban train No. 6823 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Изынский 01:12
Льнозавод 01:17 1 min 01:18 5 min
Буготак 01:24 1 min 01:25 11 min
Кувшинка 01:28 1 min 01:29 14 min
Боровушка 01:31 1 min 01:32 16 min
Льниха 01:35 1 min 01:36 19 min
Мотково 01:38 1 min 01:39 21 min
Паровозный 01:43 1 min 01:44 25 min
Криница 01:47 1 min 01:48 28 min
Репьево 01:51 1 min 01:52 31 min
Восточная,Западно-Сибирская,новоСибирская область,Россия,2044782 01:56 1 min 01:57 35 min
Новородниковый 02:01 1 min 02:02 39 min
Геодезическая 02:04 1 min 02:05 41 min
Шелховичиха 02:07 1 min 02:08 43 min
Совхозная 02:12 1 min 02:13 47 min
Ост.Пункт 38 км 02:15 1 min 02:16 49 min
Крахаль 02:20 1 min 02:21 53 min
Ост.Пункт 32 км 02:24 1 min 02:25 56 min
Инская (Г.Новосибирск) 02:31 1 min 02:32 1 h 2 min
Первомайская 02:35 1 min 02:36 1 h 5 min
Новогодняя 02:38 1 min 02:39 1 h 7 min
Иня 02:43 1 min 02:44 1 h 11 min
Камышенская 02:47 1 min 02:48 1 h 15 min
Инструментальный 02:50 1 min 02:51 1 h 17 min
Новосибирск Южный 02:54 1 min 02:55 1 h 20 min
Речной вокзал 02:56 1 min 02:57 1 h 21 min
Центр 02:59 1 min 03:00 1 h 23 min
Новосибирск Главный 03:06 1 h 29 min