Suburban train No. 6092 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Вековка 20:52
Заколпье 21:02 1 min 21:03 10 min
Золотковский 21:09 1 min 21:10 16 min
Платформа 232 км 21:14 1 min 21:15 21 min
Алферово,Горьковская,Владимирская область,Россия,2060383 21:20 1 min 21:21 26 min
Добрятино 21:27 1 min 21:28 33 min
Максимовский 21:33 1 min 21:34 38 min
Бутылицы 21:39 1 min 21:40 43 min
Зимницы 21:45 1 min 21:46 48 min
Левино 21:49 1 min 21:50 52 min
Кондаково 21:55 1 min 21:56 57 min
Папулино 21:59 1 min 22:00 1 h
Амосово 22:03 1 min 22:04 1 h 4 min
Просинское 22:07 1 min 22:08 1 h 7 min
Стригино 22:12 1 min 22:13 1 h 12 min
Кольдино 22:16 1 min 22:17 1 h 15 min
Платформа 284 км 22:19 1 min 22:20 1 h 18 min
Муром 1 22:27 1 h 25 min