Suburban train No. 6404 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Владимир Пасс 06:23
Владимир-Вост 06:25 06:25 2 min
Автоприбор 06:28 1 min 06:29 5 min
Боголюбово 06:34 06:34 10 min
Второво 06:45 1 min 06:46 21 min
Тереховицы 06:55 06:55 30 min
Камешково 06:59 1 min 07:00 34 min
Новки 1 07:03 1 min 07:04 37 min
Новки I Вост 07:05 07:05 38 min
Ост.Пункт 243 км,Горьковская,Владимирская область,Россия,2060795 07:07 07:07 40 min
Федулово 07:11 07:11 44 min
Ковров 1 07:16 49 min