Suburban train No. 6416 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Владимир Пасс 17:28
Владимир-Вост 17:31 17:31 3 min
Автоприбор 17:34 1 min 17:35 6 min
Боголюбово 17:41 17:41 12 min
Лемешки 17:45 1 min 17:46 16 min
Выселки 17:50 1 min 17:51 20 min
Карякинская 17:53 1 min 17:54 22 min
Второво 18:00 1 min 18:01 28 min
Новая Жизнь 18:06 1 min 18:07 33 min
Тереховицы 18:11 1 min 18:12 37 min
Камешково 18:17 1 min 18:18 42 min
Новки 1 18:21 1 min 18:22 45 min
Новки I Вост 18:23 18:23 46 min
Ост.Пункт 243 км,Горьковская,Владимирская область,Россия,2060795 18:25 1 min 18:26 48 min
Сергейцево 18:29 1 min 18:30 51 min
Федулово 18:33 1 min 18:34 54 min
Ост.Пункт 253 км 18:37 1 min 18:38 57 min
Ковров 1 18:43 1 h 2 min