Suburban train No. 6501 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Железнодорожная,Московская,Московская область,Россия,2001070 04:47
Кучино 04:51 1 min 04:51 4 min
Салтыковская 04:54 1 min 04:54 6 min
Никольское 04:57 1 min 04:57 9 min
Реутово 05:00 1 min 05:01 12 min
Новогиреево 05:04 1 min 05:04 15 min
Кусково 05:07 1 min 05:07 17 min
Чухлинка 05:10 1 min 05:10 20 min
Карачарово 05:12 1 min 05:13 22 min
Серп И Молот 05:17 2 min 05:19 26 min
Москва (Курский вокзал) 05:24 31 min