Suburban train No. 6020 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Звенигород 13:56
Скоротово 14:02 1 min 14:02 6 min
Хлюпино 14:06 1 min 14:07 10 min
Захарово 14:11 1 min 14:11 14 min
Голицыно 14:18 1 min 14:19 20 min
Малая Вязема 14:22 1 min 14:22 23 min
Дачное 14:25 1 min 14:25 26 min
Жаворонки 14:28 14:28 28 min
Здравница 14:30 1 min 14:31 31 min
Перхушково 14:33 1 min 14:34 33 min
Пионерская 14:36 1 min 14:36 35 min
Отрадное Смол. 14:39 1 min 14:39 38 min
Одинцово 14:41 1 min 14:42 40 min
Баковка 14:45 1 min 14:45 42 min
Трехгорка 14:47 1 min 14:48 44 min
Немчиновка 14:51 1 min 14:52 47 min
Сетунь 14:55 1 min 14:55 50 min
Рабочий Поселок 14:57 1 min 14:58 52 min
Кунцево 1 15:00 1 min 15:01 54 min
Фили 15:05 1 min 15:06 58 min
Тестовская 15:08 1 min 15:08 1 h
Беговая 15:11 2 min 15:13 1 h 3 min
Москва (Белорусский вокзал) 15:17 1 min 15:18 1 h 7 min
Савеловская 15:23 1 min 15:23 1 h 12 min
Москва-Станколит 15:25 1 min 15:26 1 h 14 min
Пост-Алексеевский 15:28 15:28 1 h 16 min
Ржевская 15:31 1 min 15:31 1 h 19 min
Москва-Каланчевская 15:35 1 min 15:36 1 h 23 min
Москва (Курский вокзал) 15:41 3 min 15:44 1 h 28 min
Москва-Тов-Курская 15:49 1 min 15:50 1 h 33 min
Калитники 15:52 15:52 1 h 35 min
Текстильщики 15:56 1 min 15:57 1 h 39 min
Люблино-Дачное 15:59 1 min 16:00 1 h 42 min
Депо Кур 16:01 16:01 1 h 43 min
Перерва 16:03 1 min 16:03 1 h 45 min
Москворечье 16:06 1 min 16:06 1 h 47 min
Царицыно 16:11 1 h 52 min