Train timetable UREN ZUEVKA

Train
Itinerary
ItineraryDepartureArrivalTrain schedulePrice

056Ы
8.1

«Енисей»
МОСКВАКРАСНОЯРСК
Itinerary
МОСКВАКРАСНОЯРСК
Itinerary
Departure01:27
5 ч 26 м
Arrival06:53
по чётным дням
from 2032RBuy

145А
7.1

САНКТ-ПЕТЕРБУРГЧЕЛЯБИНСК
Itinerary
САНКТ-ПЕТЕРБУРГЧЕЛЯБИНСК
Itinerary
Departure07:43
6 ч 36 м
Arrival14:19
по чётным дням
from 1162RBuy

064Б
9.2

МИНСКНОВОСИБИРСК
Itinerary
МИНСКНОВОСИБИРСК
Itinerary
Departure14:00
6 ч 39 м
Arrival20:39
пн, сб
from 975RBuy