Suburban train No. 7071 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Александров 1 05:55
Струнино 06:04 1 min 06:05 9 min
Арсаки 06:11 06:11 15 min
Бужаниново 06:18 06:18 22 min
Путевой Пост 81 км 06:22 06:22 26 min
Сергиев Посад 06:28 1 min 06:29 32 min
Хотьково 06:38 2 min 06:40 41 min
Софрино 06:54 2 min 06:56 55 min
Пушкино,Московская,Московская область,Россия,2000035 07:09 2 min 07:11 1 h 8 min
Мытищи 07:22 1 min 07:23 1 h 19 min
Лосиноостровская 07:29 07:29 1 h 25 min
Северянин 07:32 2 min 07:33 1 h 28 min
Москва (Ярославский вокзал) 07:43 1 h 37 min