Suburban train No. 6478 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Зуевка 17:16
Коса 17:27 1 min 17:28 11 min
Черноус 17:34 1 min 17:35 17 min
Леваны 17:41 1 min 17:42 23 min
Фаленки 17:49 1 min 17:50 30 min
Ост.Пункт 1096 км 17:54 1 min 17:55 34 min
Ост.Пункт 1099 км 17:58 1 min 17:59 37 min
Князи 18:02 1 min 18:03 40 min
Сада 18:08 1 min 18:09 45 min
Ост.Пункт 1113 км 18:13 1 min 18:14 49 min
Бачумово 18:16 1 min 18:17 51 min
Ост.Пункт 1120 км 18:20 1 min 18:21 54 min
Яр 18:26 1 min 18:27 59 min
Ост.Пункт 1127 км 18:29 1 min 18:30 1 h 1 min
Дизьмино 18:33 1 min 18:34 1 h 4 min
Балышур 18:39 1 min 18:40 1 h 9 min
Кожиль 18:46 1 min 18:47 1 h 15 min
Ост.Пункт 1147 км 18:50 1 min 18:51 1 h 18 min
Ост.Пункт 1150 км 18:53 1 min 18:54 1 h 20 min
Убыть 18:57 1 min 18:58 1 h 23 min
Глазов 19:08 1 h 33 min