Suburban train No. 6544 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Апрелевка 19:58
Крекшино 20:04 20:04 6 min
Кокошкино 20:08 1 min 20:09 10 min
Толстопальцево 20:11 1 min 20:11 12 min
Лесной Городок 20:14 1 min 20:15 15 min
Внуково 20:19 1 min 20:19 19 min
Мичуринец 20:22 1 min 20:22 22 min
Переделкино 20:25 1 min 20:26 25 min
Солнечная,Московская,Москва,Россия,2000315 20:28 1 min 20:29 27 min
Сколково 20:31 20:31 29 min
Очаково 1 20:33 1 min 20:34 32 min
Матвеевское 20:37 1 min 20:38 35 min
Москва-Сорт-Киевск. 20:41 1 min 20:42 38 min
Москва (Киевский вокзал) 20:48 44 min