Suburban train No. 6560 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Безенчук 16:59
Восток 17:03 1 min 17:04 4 min
Звезда,Куйбышевская,Самарская область,Россия,2024608 17:10 1 min 17:11 10 min
Ост.Пункт 1052 км 17:17 1 min 17:17 16 min
Чапаевск 17:20 1 min 17:21 19 min
Томылово 17:26 1 min 17:27 24 min
Ост.Пункт 1063 км 17:30 1 min 17:30 27 min
Маяк 17:33 1 min 17:34 30 min
Жигули 17:37 1 min 17:38 33 min
Химик 17:40 1 min 17:41 35 min
Новокуйбышевская 17:45 1 min 17:46 39 min
Молодежная 17:48 1 min 17:49 42 min
Липяги 17:53 1 min 17:54 46 min
Ост.Пункт 1084 км 17:56 1 min 17:56 48 min
Конструкторская 17:59 1 min 17:59 50 min
Соцгород 18:02 1 min 18:02 53 min
Кряж 18:04 18:04 54 min
Красный-Кряжок 18:05 1 min 18:06 56 min
Самара 18:12 1 h 2 min