Suburban train No. 6834 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Европейская 15:44
Ост.Пункт 276 км 15:50 15:50 6 min
Ост.Пункт 280 км 15:55 15:55 11 min
Хребет-Уральский 16:00 1 min 16:01 16 min
Вагановка 16:08 16:08 23 min
Азиатская 16:16 1 min 16:17 31 min
Камешек 16:19 16:19 34 min
Ост.Пункт 308 км 16:25 1 min 16:26 40 min
Пост 313 км 16:30 1 min 16:31 44 min
Гороблагодатская 16:36 1 min 16:37 49 min
Ост.Пункт 318 км 16:39 16:39 52 min
База ПМС 16:43 16:43 55 min
Баранчинская 16:47 1 min 16:48 59 min
Ост.Пункт 327 км 16:51 16:51 1 h 2 min
Ост.Пункт 328 км 16:53 1 min 16:54 1 h 4 min
Оп 330 км 16:57 16:57 1 h 7 min
Орулиха 16:59 1 min 17:00 1 h 10 min
Ост.Пункт 337 км 17:04 1 min 17:05 1 h 14 min
Оп 340 км 17:07 17:07 1 h 16 min
Лая 17:10 1 min 17:11 1 h 19 min
Ост.Пункт 344 км 17:14 1 min 17:15 1 h 22 min
Ост.Пункт 346 км 17:18 17:18 1 h 25 min
Ост.Пункт 350 км 17:21 1 min 17:22 1 h 28 min
Ост.Пункт 353 км 17:25 1 min 17:26 1 h 31 min
Сан-Донато 17:30 1 min 17:31 1 h 35 min
Депо 17:34 1 min 17:35 1 h 38 min
Смычка 17:39 1 min 17:40 1 h 42 min
Западная 17:45 17:45 1 h 47 min
Нижний Тагил 17:48 1 h 50 min