Suburban train No. 7105 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Голованово 16:11
Банная Гора 16:16 1 min 16:17 5 min
Левшино 16:20 1 min 16:21 8 min
Камгэс 16:23 1 min 16:24 11 min
Молодежная 16:26 1 min 16:27 13 min
Кислотный 16:29 1 min 16:30 16 min
Балмошная 16:33 1 min 16:34 19 min
Юбилейная 16:35 1 min 16:36 20 min
Язовая 16:37 1 min 16:38 22 min
Мотовилиха 16:41 1 min 16:42 25 min
Славяново 16:44 1 min 16:45 28 min
Пермь 1 16:49 1 min 16:50 32 min
Пермь 2 16:59 2 min 17:01 41 min
Пермь-Сорт 17:09 1 min 17:10 49 min
Комсомольская 17:13 1 min 17:14 52 min
Железнодорожная 17:16 1 min 17:17 54 min
Промучасток 17:20 1 min 17:21 57 min
Курья 17:24 1 min 17:25 1 h
Ласьва 17:29 1 min 17:30 1 h 4 min
Мысы 17:33 1 min 17:34 1 h 8 min
Оверята 17:40 1 h 14 min