Suburban train No. 6301 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Иркутск Пассажрский 01:10
Иркутный Мост 01:13 1 min 01:14 3 min
Военный Городок (Г.Иркутск) 01:17 1 min 01:18 6 min
Иркутск Сортировочный 01:24 1 min 01:25 12 min
Заводская 01:28 1 min 01:28 15 min
Компрессорная 01:31 1 min 01:32 18 min
Горка 01:34 1 min 01:35 20 min
Батарейная 01:38 1 min 01:39 24 min
ПМС-45 01:41 1 min 01:41 26 min
Вересовка 01:43 1 min 01:44 28 min
Мегет 01:48 1 min 01:49 32 min
Карьер 01:54 1 min 01:54 37 min
Совхозная 01:58 1 min 01:59 41 min
Суховская 02:03 1 min 02:04 45 min
Южная 02:07 1 min 02:07 48 min
Ангарск 02:11 1 min 02:12 52 min
Майск 02:15 1 min 02:16 55 min
Китой 02:20 1 min 02:21 59 min
Биликтуй 02:24 1 min 02:24 1 h 2 min
Тельма 02:32 1 min 02:33 1 h 10 min
Тельминка 02:37 1 min 02:38 1 h 14 min
Усолье-Сибирское 02:43 1 min 02:44 1 h 19 min
Зеленый Городок 02:48 1 min 02:49 1 h 23 min
Лужки 02:52 1 min 02:53 1 h 26 min
Мальтинка 02:55 1 min 02:55 1 h 28 min
Мальта 03:00 1 min 03:01 1 h 33 min
Ост.Пункт 5100 км 03:06 1 min 03:06 1 h 37 min
Белая,Восточно-Сибирская,Иркутская область,Россия,2054326 03:09 1 min 03:10 1 h 40 min
Заимка 03:19 03:19 1 h 49 min
Половина 03:25 1 h 55 min