Suburban train No. 6428 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Казань Пассажирская 16:30
Вахитово 16:35 1 min 16:36 5 min
Ометьево-2 16:40 1 min 16:41 9 min
Ометьево 16:44 1 min 16:45 12 min
Новаторов 16:49 1 min 16:50 16 min
Компрессорный,Горьковская,Республика Татарстан,Россия,2062435 16:53 1 min 16:54 19 min
Дербышки 16:59 1 min 17:00 24 min
Ост.Пункт 804 км 17:04 1 min 17:05 28 min
Ост.Пункт 807 км 17:08 1 min 17:09 31 min
Кендери 17:12 1 min 17:13 34 min
Высокая Гора 17:18 1 min 17:19 39 min
Каменка Санаторий 17:21 1 min 17:22 41 min
Калинино 17:25 1 min 17:26 44 min
Бирюли 17:29 1 min 17:30 47 min
Ост.Пункт 823Км 17:33 1 min 17:34 50 min
Чепчуги 17:36 1 min 17:37 52 min
Куркачи 17:43 1 min 17:44 58 min
Ост.Пункт 835 км 17:48 1 min 17:49 1 h 2 min
Камаево 17:51 1 min 17:52 1 h 4 min
Чурилино 17:56 1 min 17:57 1 h 8 min
Чулпаново 18:00 1 min 18:01 1 h 11 min
Платформа 849 км 18:04 1 min 18:05 1 h 14 min
Арск 18:10 1 min 18:11 1 h 19 min
Платформа 859 км 18:16 18:16 1 h 24 min
Чекурча 18:20 1 min 18:21 1 h 28 min
Ост.Пункт 871 км 18:26 1 min 18:27 1 h 33 min
Корса 18:31 1 min 18:32 1 h 37 min
Ост.Пункт 880Км 18:36 1 min 18:37 1 h 41 min
Миндюш 18:40 1 min 18:41 1 h 44 min
Шемордан 18:48 1 min 18:49 1 h 51 min
Иштуган 18:55 1 min 18:56 1 h 57 min
Коинсар 19:03 1 min 19:04 2 h 4 min
Ост.Пункт 915 км 19:11 1 min 19:12 2 h 11 min
Состомак 19:14 1 min 19:15 2 h 13 min
Братья Комаровы 19:21 1 min 19:22 2 h 19 min
Кукмор 19:25 1 min 19:26 2 h 22 min
Разъезд 934 км 19:30 1 min 19:31 2 h 26 min
Вятские Поляны 19:38 2 h 33 min