Suburban train No. 6321 timetable

Station Arrival Arrival Stopping time Departure Departure MAIN ROUTE Travel
time
Владивосток 05:50
Первая Речка 05:57 1 min 05:58 7 min
Ост.Пункт N1 06:01 1 min 06:02 10 min
Вторая Речка 06:05 1 min 06:06 13 min
Чайка 06:11 1 min 06:12 18 min
Седанка 06:16 1 min 06:16 22 min
Санаторная 06:19 1 min 06:20 25 min
Океанская 06:23 1 min 06:23 27 min
Спутник 06:26 1 min 06:27 30 min
Садгород 06:30 1 min 06:31 33 min
Весенняя 06:34 1 min 06:34 36 min
Угольная 06:38 1 min 06:39 40 min
Амурский Залив 06:44 1 min 06:44 45 min
Совхозная 06:47 1 min 06:48 48 min
Надеждинская 06:54 54 min